GiBMEBLE Komoda NEFERTUM N-01

7 389 

GiBMEBLE Komoda NEFERTUM N-01 od této skvělé značky GiBMEBLE je nyní k dostání výhodně za super cenu. Kupte si tento produkt bezpečne a rychle online. GiBMEBLE Komoda NEFERTUM N-01 aktuálně zrovna za 7389 Kč

Popis produktu

Komoda NEFERTUM N-01 z moderní kolekce nábytku do obývacího pokoje v dekoru Brandy Castello. Komoda má tři prostorné zásuvky s tlumičem dorazu a dvoje dvířka s tlumeným zavíráním. Střed komody tvoří vertikálně dělené police, čímž jsme docílili úložného prostor. 

Nábytek je umístěn na 15 cm vysokých kovových nohách v černé barvě. Celá sada nábytku NEFERTUM je vyrobena z dřevotřísky o tloušťce 16 mm, hrany jsou zakončeny ABS dýhou.

Rozměry: 

  • šířka 150 cm
  • výška 90 cm
  • hloubka 45 cm

Ke komodě z kolekce NEFERTUM si můžete zakoupit i jiný nábytek ze sady, na který se můžete podívat zde.

Celá kolekce NEFERTUM se skládá ze dvou moderních komod, konferenčního stolu specifického tvaru, knihovny, dvou skříněk pod televizi a nástěnné police.

Dekor Dub Brandy Castello:

Brandy Castello

Nábytek je dodáván v originálním obalu a demontu pro montáž svépomocí. Součástí nábytku je veškeré kování potřebné k sestavení nábytku a přehledný návod na sestavení.

 

. od této skvělé značky GiBMEBLE je u nás nyní v akci, tak neváhejte s nákupem. Udělejte si radost nákupem online a neřešte fronty v obchodě. – nyní pořídíte za 7389 Kč

Další vlastnosti: Výrobce GiBMEBLE. Dekor Dub Brandy Castello. Výška kovových nohou 15 cm. Materiál MDF. Materiál ABS. Materiál Kov. Celková výška 90 cm. Celková šířka 150 cm. Celková hloubka 45 cm. Barva dřeva Dub Brandy Castello. Tloušťka desky 16 mm.