Magat Postel Šárka z masivu 160 x – barva + rošt

3 231 

Magat Postel Šárka z masivu 160 x – barva + rošt od kvalitního výrobce Magat je k sehnání u nás za skvělou cenu. Vybírejte s rozmyslem, zboží nemusí být dlouho v akci. Magat Postel Šárka z masivu 160 x – barva + rošt aktuálně v akci od 3231 Kč

Katalogové číslo: AF397236053 Kategorie: , , , Štítky: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,
Výrobce:Magat

Popis produktu

Nová postel z masivu borovice o síle 26 mm. Postele jsou lakovány dvakrát bezbarvým ekologicky a zdravotně nezávadným lakem. Lůžka jsou ručně barvená, broušená a znovu lakovaná, pouze tento postup zaručí požadovaný konečný výsledek . Postel vypadá dokonale a zachovává si svou původní strukturu. Postele v barevných provedeních olše, dub a ořech, jsou napřed mořeny ve výše zmíněných odstínech a následně dvakrát lakovány průhledným lakem. Barevná provedení naleznete zvlášť.
Postele jsou pevné a stabilní. Nosnost postele je 120 kg. U dvoulůžek (od šířky 120×200 až 180×200 cm) je celková nosnost 240 kg. Rošt postele je tvořen 12 příčkami, které jsou spojeny textílií. Příčky roštu jsou z masivu borovice. Mezery mezi příčkami jsou cca 8 cm.
Samotná montáž postele je velmi jednoduchá, kdy pomocí šroubů, zajišťovacích matic a dřevařských kolíků postavíte dvě čela postele proti sobě a vložíte mezi ně z každé boční strany bočnice, na kterých jsou zároveň namontovány podklady pro připevnění roštu. U dvojpostelí (120×200 až 180×200 cm) se ještě vkládá tzv. pátá středová noha, která středem postele podpírá v polovině rošty. Součástí kompletu šroubení je i montážní klička.
Rozměrové značení postele zároveň určuje velikost otvoru pro matraci, resp. rozměr matrace. K těmto postelím nabízíme v samostatných sekcích matrace, noční stolky, šuplíky, komody a další produkty z masivu.
Na postele poskytujeme dvouletou záruku.

. od kvalitní značky Magat je momentálně za bezkonkurenční cenu. Nakupujte kvalitní zboží nyní v akci za super ceny. právě teď za cenu 3231 Kč

Další vlastnosti: Výrobce Magat. Délka vnější 206 cm. Délka vnitřní 200 cm. Šířka (vnější) 167 cm. Šířka vnitřní 160 cm. Výška čela u hlavy 70,5 cm. Výška čela u nohou 33,5 cm. Výška k roštu 24 cm. Barva dřeva Borovice. . .