Skládací plážová sada – hračka na písek

315 

Skládací plážová sada – hračka na písek od společnosti s úžasnou pověstí Hape lze u nás nakoupit teď za výhodnou cenu. Udělejte si radost nákupem tohoto výrobku. Skládací plážová sada – hračka na písek momentálně v akci za 314.99 Kč

Katalogové číslo: AF369589335 Kategorie: ,
Výrobce:Hape

Popis produktu

Připravte se na léto. S touto roztomilou, plážovou, skládací sadou zabavíte děti kdekoliv u vody či na pláži. Plochá, snadno přenosná plátěná taška ve tvaru rybky ukrývá rozkládací kbelík, malou lopatku a roztomilou formičku na písek ve tvaru ryby! Jste připraveni na další zábavný den na pláži? Nalijte do rybí formičky a kbelíku vodu nebo do nich nasypte písek. Vytvořte společně s dětmi elegantní pískové sochy ryb a hrady z písku. Vaše dítě se naučí milovat vodu a písek a zároveň se skvěle bavit na čerstvém vzduchu, rozvíjet svou představivost, kreativitu a jemnou motoriku.Rozměr balení: 18 × 3 × 18 cm. Plážová sada je hezký dárek pro děti od 18 měsíců.

Další vlastnosti: Výrobce Hape. Určeno pro holku. Určeno pro kluka. Věk kojenci a batolata. Věk od 2 let. Věk od 3 let. Typ hračky hračky. Rozměry 18 × 3 × 18 cm. Rozvíjí motoriku. . .